Movies
Ratings
37
The PianistRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5