Movies
Ratings
15
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5