Series
Ratings
180- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- In Your Brilliant SeasonRated ★ 4.0
- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
His Man Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Ms. IncognitoRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5