Series
Ratings
176- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
The Great SeerRated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 5.0
Man to ManRated ★ 4.5
The Flower in PrisonRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 4.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 4.5