Series
Ratings
62
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.0
My Dangerous WifeRated ★ 4.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 0.5
Life's PunchlineRated ★ 3.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0