Series
Ratings
509- HonourRated ★ 3.5
He is BeautifulRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0- 宇宙海賊ミトの大冒険 2人の女王様Rated ★ 2.0
- 宇宙海賊ミトの大冒険Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
- Good PartnerRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Crown Season 6Rated ★ 3.0