Series
Ratings
67
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
My Troublesome StarRated ★ 2.0
My YouthRated ★ 3.0
My Girlfriend Is The Man!Rated ★ 2.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.0
Desperate Mrs. SeonjuRated ★ 2.0
Crushology 101Rated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 2.5- 하트페어링Rated ★ 2.0
- 신들린 연애Rated ★ 1.5
- 우리들의 초콜릿 순간Rated ★ 2.5
Man to ManRated ★ 2.0
Motel CaliforniaRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 3.5
Universe LeagueRated ★ 2.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 2.5
Family by ChoiceRated ★ 2.5
Challenger: The Final FlightRated ★ 3.5