Movies
Ratings
24
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0- DistanceRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Cries and WhispersRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0