Movies
Ratings
21
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 0.5
Hachi-koRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0