Movies
Ratings
40
ChefRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
HarmonyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5