Movies
Ratings
187
GattacaRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
We Are XRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5