Series
Ratings
89
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Kamen Rider Den-ORated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 3.5
- You and IRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5- BossRated ★ 3.0
- Angel's KissRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 5.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0