Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The DefectsRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Jinny's KitchenRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.5- 커플팰리스Rated ★ 3.0