Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5