Movies
Ratings
212
Taxi 2Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0