Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0- Fill in the BlankRated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0