Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 2.0
The StrainRated ★ 3.0
The StrainRated ★ 3.0
The StrainRated ★ 3.0
The StrainRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
MamonoRated ★ 3.0
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 2.0
Mr. BrideRated ★ 2.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0