Movies
Ratings
285
SoulRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5