Series
Ratings
14- 휠체어로 나는 하늘을 난다Rated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
Aka medakaRated ★ 3.5
Black PeanRated ★ 4.0- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 4.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5