Movies
Ratings
379
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0