Movies
Ratings
454
SinnersRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5