Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5