Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 5.0
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5