Titles you rated
Legal Enforcement With DogsRated ★ 0.5
QuartetRated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 2.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
Inheritance DetectiveRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0