Titles you rated
Skyscraper LiveRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0