Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- すいかRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
No Gain No LoveRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
Helluva Boss Season 1Rated ★ 3.5