Titles you rated
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
The Daily Life of a Middle-Aged Online Shopper in Another WorldRated ★ 1.5
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 2.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 2.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits- Season 2Rated ★ 2.5
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 2.5- Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5