Movies
Ratings
56
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
MacbethRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5