Titles you rated
One Punch Man Season 3Rated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Skyscraper LiveRated ★ 3.0
YG Treasure BoxRated ★ 1.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Beyond Stranger ThingsRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0