Series
Ratings
150
Slow TrainRated ★ 3.0- A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
My Dangerous WifeRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.0
Dr. RintarōRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0