Series
Ratings
164
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Strip LawRated ★ 4.0
Heated RivalryRated ★ 3.5
Hacks Season 2Rated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 5.0
Pantheon Season 2Rated ★ 4.0
Pantheon Season 1Rated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 4.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 5.0
SirensRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Yellowjackets Season 2Rated ★ 4.0
Yellowjackets Season 1Rated ★ 4.0