Series
Ratings
27
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 4.0
- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 0.5
Empress MyeongseongRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 1.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 3.0