Movies
Ratings
209
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.0