Series
Ratings
35- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 5.0
- The Vacation in Koh SamuiRated ★ 5.0
- The Time of FeverRated ★ 5.0
Unintentional Love StoryRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 5.0
Life~Love on the LineRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0