Movies
Ratings
232
HannaRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0- Survival FamilyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 1.0
RinguRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5