Series
Ratings
11
PastaRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 악기는 무엇으로 사는가Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0