Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Love AffairRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0