Series
Ratings
72
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.5
LegionRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
Inspiring GenerationRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 1.0
City HunterRated ★ 1.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 1.0- My Boss, My HeroRated ★ 1.5
LastRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 3.0