Series
Ratings
144
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Love Deeply!Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Jung Hae In's Travel LogRated ★ 5.0