Series
Ratings
97- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Olaf PresentsRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0