Movies
Ratings
52
C'est Si BonRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0