Series
Ratings
43
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5