Series
Ratings
50
Hur JunRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0