Titles you rated
Heartless CityRated ★ 3.5
PresidentRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.5
MistyRated ★ 4.0
How Long I've KissedRated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 2.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
TripleRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
Hospital ShipRated ★ 1.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
LastRated ★ 3.0