Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Mission: Yozakura FamilyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Berserk Season 2Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0