Movies
Ratings
911
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Richard JewellRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0