Movies
Ratings
414
HelplessRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0