Series
Ratings
38
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
One Warm WordRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.5- IslandRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Prime Minister and IRated ★ 1.0
Dear HeavenRated ★ 0.5
Women of the SunRated ★ 4.0