Movies
Ratings
62
Love ForecastRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0