Titles you rated
HarmonyRated ★ 1.5
TransformersRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.5